GetBack logo

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

+48 800 600 700

71 771 01 00

kontakt@getbacksa.pl

Oto 24 powody, dla których warto wyjść z długów, cz. 2

07 października 2017

W spłaceniu zadłużenia z pewnością pomoże Ci rozsądne rozplanowanie wydatków oraz konsekwencja w realizacji założonych planów. Każdy, kto podejmuje walkę z długami musi mieć jasno wyznaczony cel, który chce osiągnąć oraz określone powody, które nieustannie będą motywowały do jego realizacji. Wyobraź sobie sytuację, w której jesteś bez długów, wygrałeś tę trudną batalię. Wyobraź sobie jak się czujesz, jakie emocje Ci towarzyszą. Świetne uczucie, prawda? Pomyśl jakie powody zmotywowałby Cię do podjęcia wyzwania. Poniżej przedstawiamy kolejną przygotowaną przez nas listę argumentów, które mogą przekonać Cię do spłaty zadłużenia.

 

 • Nagroda za wykonanie zadania. Po spłaceniu zadłużenia wybierz się na udane zakupy, wycieczkę, bądź podaruj sobie drobiazg, który sprawi Ci przyjemność. Takie małe przyjemności nastrajają bardzo pozytywnie do podejmowania dalszych wyzwań.

 • Uroczystość, impreza z okazji pokonania długu. Baw się, świętuj i rozsądnie planuj swoje kolejne wydatki.

 • Ekspert w dziedzinie walki z długami. Każdy, kto pokona swój dług i ustabilizuje sytuację finansową zasługuje na miano eksperta w walce z długami. Jeżeli Ci się uda – zdobędziesz je.

 • Rodzinne świętowanie. Jeśli w spłacenie zadłużenia zaangażowana była cała Twoja rodzina, to po osiągnięciu zamierzonego celu zorganizujcie rodzinne wyjście do kina, na obiad lub rodzinne gry i zabawy. Będziecie świętowali Wasz wspólny sukces.

 • Dobry początek dnia. Spłacenie zadłużenia sprawi, że każdy dzień będziesz rozpoczynał bez myśli o długach. Obudzisz się z uśmiechem na ustach.

 • Tematy finansowe przestaną być wstydliwe. W wyniku spłacenia zadłużenia poczujesz ulgę i swobodniej będziesz mógł rozmawiać na tematy związane z pieniędzmi. Koniec z próbami szybkiej zmiany tematu czy momentów niezręcznego milczenia podczas rozmów o finansach.

 • Nie będą już odwiedzać Cię windykatorzy terenowi oraz komornicy (jeżeli w Twojej sprawie podjęto takie działania). Przestaniesz wzdrygać się na dźwięk telefonu czy dzwonka do drzwi.

 • Po spłaceniu zadłużenia nie będziesz otrzymywać listów od wierzycieli, tym samym będziesz żył ekologicznie, przyczynisz się do ochrony drzew.

 • Unikniesz rozczarowania, gdy oczekując na ważną przesyłkę lub list, w skrzynce pocztowej znajdziesz kolejne wezwanie do zapłaty.

 • Będzie Cię stać na spełnienie marzeń. Wyznacz sobie nowy cel jakim będzie spełnienie marzenia: nowa praca, nowy samochód, remont mieszkania, coś, o czym od dawna marzyłeś, lecz nie było Cię na to stać. Wykorzystaj swoje nowe umiejętności – oszczędzanie oraz racjonalne wydawanie pieniędzy – i zacznij oszczędzać na spełnianie marzeń.

 • Pewność siebie. Spłacisz swoje zadłużenie, dokonasz tego, co przez długi czas wydawało Ci się niemożliwe do zrobienia. Wpłynie to na zwiększenie pewności siebie.

 • Nie będziesz już dłużnikiem!

Powyższe powody, dla których warto spłacić zadłużenie to nie wszystko. Zastanów się dlaczego według Ciebie warto wyjść z długów i właśnie teraz STWÓRZ WŁASNA LISTĘ takich powodów. Spisz to, co jest dla Ciebie ważne, poczuj wystarczającą siłę do tego, by zrealizować swój cel. Do dzieła!

Ostatnie wpisy

Kalendarz

« MAJ 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Kampania reklamowa Getback

Obejrzyj i przekonaj się, jak pomagamy zwyciężać długi.

 

Liczby, które mają znaczenie

Czekamy na Twój kontakt

0

średnia liczba dziennych negocjacji

Sprawdź

Proponujemy efektywne rozwiązania

0

kompletnie spłaconych spraw

Sprawdź

Codziennie pomagamy w wyjściu z długów

0

średnia liczba dziennych deklaracji

Sprawdź

dane wg stanu na 30 września 2017 r.