GetBack logo

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

+48 800 600 700

71 771 01 00

kontakt@getbacksa.pl

Oświadczenie Zarządu GetBack S.A.

09 marca 2018

W związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi i związanymi z tym pytaniami ze strony inwestorów, dotyczącymi rzekomych wrogich działań konkurencji w odniesieniu do naszej Spółki, Zarząd GetBack oświadcza, że w przypadku potwierdzenia tych informacji jesteśmy w pełni przygotowani do podjęcia działań mających na celu ochronę interesu oraz dobrego imienia Spółki. Model biznesowy GetBack określany jest przez uczestników rynku jako akceptowalny i innowacyjny. Spółka jest również  postrzegana jako jedna z najbardziej przyjaznych osobom zadłużonym firm w sektorze zarządzania wierzytelnościami.

W związku z powyższym wszelkie próby powiązania GetBack z nieuczciwymi praktykami spotkają się ze zdecydowaną reakcją prawną. Zastrzegamy podjęcie wszelkich kroków prawnych w celu ochrony interesu oraz dobrego imienia Spółki w odniesieniu do podmiotów bądź osób podejmujących nieuczciwe działania wobec GetBack S.A.

Dziś, tj. 9 marca 2018 zwrócimy się do Konferencji Pracodawców Finansowych w Polsce o ujawnienie dokumentów, na które powołują się dziennikarze oraz o złożenie pisemnych wyjaśnień w niniejszej sprawie.

Kampania reklamowa Getback

Obejrzyj i przekonaj się, jak pomagamy zwyciężać długi.

 

Liczby, które mają znaczenie

Czekamy na Twój kontakt

0

średnia liczba dziennych negocjacji

Sprawdź

Proponujemy efektywne rozwiązania

0

kompletnie spłaconych spraw

Sprawdź

Codziennie pomagamy w wyjściu z długów

0

średnia liczba dziennych deklaracji

Sprawdź

dane wg stanu na 30 września 2017 r.