Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

+48 800 600 700

71 771 01 00

kontakt@getbacksa.pl

PO CO?

Ponieważ dołączając do naszego Zespołu zyskujesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym – w weekendy odpoczywamy :-)
  • wynagrodzenie zasadnicze, premie frekwencyjne, premie uzależnione od Twoich osiągnięć,
  • dostęp do atrakcyjnego pakietu benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karnet sportowy,
  • kompleksowe wdrożenie i szkolenia w całości przygotowujące do pracy, a także szkolenia doskonalące Twoje kompetencje – wszystkiego Cię nauczymy i zadbamy o Twój rozwój! :-)
  • możliwość pracy ze znajomymi – przyjdź do nas i polecaj kolejne osoby (czeka Cię nagroda :-))!
  • rozwój zawodowy - możliwość awansu wewnętrznego w różnych obszarach biznesowych i zdobywanie nowych doświadczeń
  • stałe wsparcie przełożonych i trenera, a także doświadczonych kolegów i koleżanek,
  • miłą i partnerską atmosferę w pracy!

Aktualnie poszukujemy

TELEFONICZNYCH DORADCÓW KLIENTA

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław, Lublin

Twoje zadania będą polegać na:

  • prowadzeniu telefonicznych negocjacji z klientami,
  • motywowaniu rozmówców do spłaty zadłużenia,
  • realizowaniu wyznaczonych norm w zakresie kwot odzyskanych,
  • ewidencji podjętych działań w systemie informatycznym.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub działach telefonicznej sprzedaży będzie mile widziane,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • nastawienie na realizację celów,
  • chęć rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
  • otwartość na kontakt z ludźmi,
  • dobra znajomość obsługi komputera.