GetBack logo 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

+48 800 230 230

+48 71 771 01 00

kontakt@getbacksa.pl

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy spółką, która pozwoli Ci nabyć nowe kompetencje i rozwijać się w ramach rozbudowanej ścieżki kariery, a jednocześnie pozostawi przestrzeń na życie osobiste i zapewni dostęp do dodatkowych benefitów. Dzięki przejrzystej strukturze wewnętrznej i klarownemu modelowi awansów, łatwo nadasz swojej karierze pożądany kierunek. Otrzymasz również szansę zmierzenia się z wyzwaniami, które naprawdę Cię interesują i w realny sposób wpłyną na Twój rozwój. Naszą kulturę organizacyjną tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. To właśnie z nimi i dla nich tworzymy liczne projekty i podejmujemy inicjatywy, które sprawiają, że praca w GetBack nigdy nie jest nudna.

Wierzymy, że zadowoleni pracownicy to recepta na sprawne działanie firmy. Dlatego wybierając pracę w GetBack, zyskujesz szereg dodatkowych możliwości:

Opiekę mentora – od początku będziesz otoczony opieką doświadczonego pracownika w danej dziedzinie, który udzieli Ci pomocy zawsze, gdy będziesz jej potrzebować. Co ważne – Ty również masz możliwość zostać w przyszłości mentorem

SZKOLENIE W RAMACH „Programu Mentoring”

Zarządzanie czasem

 • Dobre i złe zarządzanie czasem
 • Postawa aktywna i reaktywna wobec czasu
 • Korzyści z dobrego zarządzania czasem

Ustalanie celów w zarządzaniu czasem

 • Kryteria dobrze zdefiniowanego celu
 • Wyznaczanie celów dla siebie i mentee

Wypracowanie narzędzi pomocnych mentorowi

 • Arkusz raportowania
 • Ankieta ewauacyjna dla mentee

Przyjazną przestrzeń do komunikacji – jako nasz pracownik otrzymasz dostęp do nowoczesnej wewnętrznej platformy - umożliwiającej wymianę wiedzy, tworzenie grup zainteresowań czy umówienie się na spotkanie po godzinach.

Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych - możliwość rozwijania kompetencji ma każdy pracownik firmy. Dzięki planom rozwojowym i planom szkoleń dopasowujemy szkolenia do indywidualnych potrzeb. Nasz zespół trenerski dba o rozwój kompetencji merytorycznych jaki i zarządczych. Ponadto chętnie inwestujemy w naszych pracowników organizując szkolenia oraz kursy, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrze.

Dostęp do biblioteki GetBack – na wyciągnięcie ręki będziesz mieć wiele tytułów branżowych publikacji – zarówno tych najbardziej popularnych, jak i niszowych. Poszerzanie wiedzy stanie się o wiele łatwiejsze.

Zaproszenia na imprezy firmowe – zależy nam na dobrym nastroju pracowników oraz koleżeńskich relacjach w zespole, dlatego regularnie organizujemy firmowe imprezy integracyjne. W końcu każdy czasem lubi zaszaleć!

 • Impreze_GetBack (1)
 • Impreze_GetBack (2)
 • Impreze_GetBack (3)
 • Impreze_GetBack (4)

Możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych – lubisz biegać, a może wolisz jeździć na rowerze lub grać w koszykówkę? W GetBack mamy dla Ciebie liczne propozycje wspólnego aktywnego spędzania czasu – również pod okiem profesjonalnych trenerów. Bierzemy udział w licznych zawodach i rywalizujemy w różnych dyscyplinach sportu.

 • ZDJECIA_ZAWODY_Grupa_biegowa_GetBack (2)
 • ZDJECIA_ZAWODYGrupa_biegowa_GetBack

Dostęp do szerokiego wachlarza benefitów – pracując w GetBack, uzyskujesz dostęp do prywatnej opieki medycznej, bezpłatnego ubezpieczenia grupowego oraz karty Multi Sport.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Etap 1: Analiza dokumentów aplikacyjnych

Przesyłając do nas swoje CV, pamiętaj, aby wyrazić zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie – weźmiemy Twoją aplikację pod uwagę również w czasie rekrutacji na inne stanowiska.

Etap 2: Rozmowa z przedstawicielem działu HR

Bardzo cenimy sobie osobiste spotkania z kandydatami. Rozumiemy jednak, że lokalizacje głównych placówek nie zawsze są dla Ciebie korzystne, dlatego rozmowy kwalifikacyjne odbywają się również za pośrednictwem Skype’a.

Etap 3: Zadania dodatkowe

Być może podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaprosimy Cię do udziału w Assesment Center lub poprosimy o rozwiązanie testu. W zależności od stanowiska i obszaru biznesowego dopasujemy najlepsze sposoby na poznanie Twoich kompetencji.

Etap 4: Rozmowa z managerem

Na tym etapie masz szansę poznać swojego przyszłego szefa i zadać mu kilka pytań. Pamiętaj, że rozmowa z managerem przebiega na zasadach partnerskich – nie tylko my wybieramy przyszłego pracownika, ale również Ty decydujesz, czy chcesz u nas pracować.

Etap 5: Finał

Ostatni etap rekrutacji to ustalenie z przedstawicielem działu HR ostatecznych warunków zatrudnienia.

W zależności od stanowiska podczas procesu rekrutacyjnego mogą pojawić się dodatkowe etapy - spotkania z managerami wyższego szczebla lub przedstawicielami działów współpracujących. O wynikach kolejnych etapów poinformujemy Cię drogą mailową.

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Aplikuj