GetBack logo

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

+48 800 600 700

71 771 01 00

kontakt@getbacksa.pl

Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika

20 lipca 2016

Masz problem i nie wiesz, jak wyjść z trudnej sytuacji? Skontaktuj się z Biurem Pomocy i Wsparcia Dłużnika, który doradzi i rzetelnie odpowie na pytania dotyczące odzyskiwania należności.

JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z BIUREM POMOCY I WSPARCIA DŁUŻNIKA?
Dla Twojej wygody przygotowaliśmy 4 zupełnie darmowe opcje do wyboru.

INFOLINIA

zadzwoń na numer +48 800 889 988

CZAT

porozmawiaj na żywo z przedstawicielem BPIWD

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

opisz swoją sytuację, zostaw dane i poczekaj na odpowiedź

MAIL

napisz na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

POMOGLIŚMY JUŻ TYSIĄCOM OSÓB!

Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika działa od kwietnia 2015 roku. Wspiera Klientów, wyjaśnia i doradza w kwestiach związanych z zadłużeniem, sposobem rozmawiania z firmą odzyskującą wierzytelności oraz procesem spłacania długów. Interweniuje, pomaga przebić się przez gąszcz skomplikowanych przepisów prawnych. Biuro Pomocy i Wsparcia Dłużnika początkowo służyło jedynie klientom GetBack, a jego rolą był szybki kontakt z odpowiednimi departamentami spółki i wyjaśnianie powstałych wątpliwości. Jednak wobec ogromnego zapotrzebowania na tego typu pomoc, w marcu 2016 roku Biuro zaczęło udzielać porad prawnych każdej zainteresowanej osobie.

SPECJALIŚCI DO DYSPOZYCJI!

W Biurze Pomocy i Wsparcia Dłużnika zatrudnione są osoby z wykształceniem prawniczym. Konsultanci starają się odpowiadać na wszystkie, nawet najtrudniejsze pytania dotyczące procesu odzyskiwania należności. Wysłuchują zastrzeżeń, wyjaśniają zawiłości i doradzają, jak korzystać ze swoich praw, aby móc sprostać obowiązkom. Cel specjalistów jest taki sam, jak dłużników: skutecznie i bezboleśnie pozbyć się ciążącego długu.