GetBack logo 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

+48 800 230 230

+48 71 771 01 00

kontakt@getbacksa.pl

GetBack Stadium Gym Race okazał się wielkim sukcesem!

21 listopada 2016

Nasza spółka, jako sponsor tytularny oraz główny partner, wspierała tegoroczne zmagania Stadium Gym Race 2016 we Wrocławiu. Impreza zakończyła się sporym sukcesem zarówno organizacyjnym, jak i wizerunkowym. W zawodach uczestniczyło blisko pół tysiąca zawodników.

20 listopada na wrocławskim Stadionie Miejskim odbył się pierwszy w Polsce, a drugi na świecie, bieg survivalowy po schodach stadionu wraz z przystankami cross-fitowymi. Cały dystans liczył około dwóch kilometrów, a na jego trasie zawodnicy mieli do pokonania oprócz 1200 schodów pod górę i w dół, także dwanaście stacji ćwiczeń cross fitowych.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 8.00 i trwały do późnych godzin popołudniowych. Specjalne stoisko GetBack ze strefą chillout zlokalizowane zostało w centralnej części Stadionu Wrocław, dzięki czemu chętnie odwiedzali je zarówno uczestnicy biegu, jak i znajdujące się na widowni rodziny uczestników. GetBack dla wszystkich zawodników przygotował brandowane wody i izotoniki, które były rozdawane zarówno w naszym namiocie, jak i przy bramie startowej. W trakcie zmagań zawodników po terenie całego stadionu spacerowała maskotka, która rozdawała dzieciom getbackowe gadżety oraz zabawki. Prezenty od naszej firmy znalazły się także w pakietach startowych dla wszystkich biegaczy.

W zawodach wzięło udział blisko pół tysiąca zawodników z całej Polski, którzy przy słoneczno-jesiennej aurze zmagali się z trudami, które przygotowali dla nich organizatorzy całej imprezy – Stowarzyszenie Pro-Run. Firma, z którą współpracujemy nie od dziś, zachęciła nas do wsparcia swojego kolejnego projektu oraz objęcia go głównym patronatem, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Dziękujemy za współpracę.

Więcej informacji o biegu GetBack Stadium Gym Race oraz wyniki na stronie Organizatora: http://stadiumgym.pl

 

gym-race1-1024x768
gym-race2
gym-race3