GetBack logo 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

+48 800 230 230

+48 71 771 01 00

kontakt@getbacksa.pl

Jacek Borkowski twarzą kampanii firmy windykacyjnej GetBack

11 stycznia 2016

GetBack rusza z kampanią w Internecie z udziałem aktora Jacka Borkowskiego, znanego m.in.z „Klanu”. Aktor sam miał długi, ale wyszedł z nich dzięki pomocy GetBack.

Firma GetBack zdecydowała się na wykorzystanie prawdziwej historii aktora Jacka Borkowskiego w swojej kampanii internetowej. Z tej okazji, firma uruchomiła własny kanał na YouTube i przygotowała krótki film z Jackiem Borkowskim w roli głównej (https://www.youtube.com/watch?v=00XArx9IUIk). Aktor opowiada o swojej historii zadłużenia związanej z rozwodem, stresie związanym z telefonami od firmy windykacyjnej i wreszcie szczęśliwym zakończeniu, dzięki kontaktowi z firmą GetBack, która przygotowała dla niego plan wyjścia z trudnego położenia.

– Nerwowo byłem po prostu wykończony tą całą sytuacją – opowiada Jacek Borkowski – Ale wreszcie zdecydowałem, że zadzwonię do GetBack, która okazała się firmą niezwykle przyjazną, wyciągnęła do mnie dłoń i pomogła mi pozbyć się tego koszmaru, który mnie nękał.

Oprócz filmu z Borkowskim, GetBack nawiązał ostatnio współpracę z youtuberami ze ŚmiechawaTV, którzy zrealizowali odcinek „Dług u Szwagra” (https://www.youtube.com/watch?v=uxEdecXvzwg).

Dotychczas ten film obejrzało prawie 300 tys. osób.

GetBack działa na rynku od 3 lat i szybko zdobył pozycję jednego z liderów rynku windykacji w Polsce. – Po filmie dotyczącym historii Jacka Borkowskiego i odcinku ŚmiechawaTV, realizujemy kolejne nagrania z udziałem aktora i wykorzystaniem bardzo popularnych kanałów na YouTube. Liczymy, że dzięki tym działaniom, wielu internautów w Polsce dowie się o naszej ofercie – mówi Monika Korpas, dyrektor marketingu w GetBack.

O aktorze:

Jacek Borkowski urodził się w 1959 r., jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Aktor grał w wielu filmach (m.in. w „Przypadku” Krzysztofa Kieślowskiego) i serialach (m.in. w „Klanie” oraz w „Na dobre i na złe”). W swojej karierze współpracował z takimi reżyserami jak m.in.: Andrzej Łapicki, Janusz Zaorski, Juliusz Machulski, Feliks Falk czy Maciej Ślesicki. Jacek Borkowski ma córkę Karolinę z poprzedniego małżeństwa. W 2009 r. wziął ślub kościelny z Magdaleną Gotowiecką, z którą ma syna Jacka i córkę Magdę.