GetBack logo 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

+48 800 230 230

+48 71 771 01 00

kontakt@getbacksa.pl

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteśmy spółką, która pozwoli Ci nabyć nowe kompetencje i rozwijać się w ramach rozbudowanej ścieżki kariery, a jednocześnie pozostawi przestrzeń na życie osobiste i zapewni dostęp do dodatkowych benefitów. Dzięki przejrzystej strukturze wewnętrznej i klarownemu modelowi awansów, łatwo nadasz swojej karierze pożądany kierunek. Otrzymasz również szansę zmierzenia się z wyzwaniami, które naprawdę Cię interesują i w realny sposób wpłyną na Twój rozwój. Naszą kulturę organizacyjną tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. To właśnie z nimi i dla nich tworzymy liczne projekty i podejmujemy inicjatywy, które sprawiają, że praca w GetBack nigdy nie jest nudna.

Wierzymy, że zadowoleni pracownicy to recepta na sprawne działanie firmy. Dlatego wybierając pracę w GetBack, zyskujesz szereg dodatkowych możliwości:

NASZE FILMY

Uważamy, że firmę tworzą jej pracownicy, dlatego to oni najlepiej potrafią o niej opowiedzieć. Zobaczcie filmy z udziałem osób pracujących w GetBack.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Etap 1: Analiza dokumentów aplikacyjnych

Przesyłając do nas swoje CV, pamiętaj, aby wyrazić zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie – weźmiemy Twoją aplikację pod uwagę również w czasie rekrutacji na inne stanowiska.

Etap 2: Rozmowa z przedstawicielem działu HR

Bardzo cenimy sobie osobiste spotkania z kandydatami. Rozumiemy jednak, że lokalizacje głównych placówek nie zawsze są dla Ciebie korzystne, dlatego rozmowy kwalifikacyjne odbywają się również za pośrednictwem Skype’a.

Etap 3: Zadania dodatkowe

Być może podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaprosimy Cię do udziału w Assesment Center lub poprosimy o rozwiązanie testu. W zależności od stanowiska i obszaru biznesowego dopasujemy najlepsze sposoby na poznanie Twoich kompetencji.

Etap 4: Rozmowa z managerem

Na tym etapie masz szansę poznać swojego przyszłego szefa i zadać mu kilka pytań. Pamiętaj, że rozmowa z managerem przebiega na zasadach partnerskich – nie tylko my wybieramy przyszłego pracownika, ale również Ty decydujesz, czy chcesz u nas pracować.

Etap 5: Finał

Ostatni etap rekrutacji to ustalenie z przedstawicielem działu HR ostatecznych warunków zatrudnienia.

W zależności od stanowiska podczas procesu rekrutacyjnego mogą pojawić się dodatkowe etapy - spotkania z managerami wyższego szczebla lub przedstawicielami działów współpracujących. O wynikach kolejnych etapów poinformujemy Cię drogą mailową.

Dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Aplikuj